O nás

Volby do Evropského parlamentu konané ve dnech 23. a 24. května 2014

Informace k vydání voličských průkazů (pdf) Informace o podmínkách a způsobu hlasování (pdf) Více »

Výtěžek charitativního galavečera CENTRAL GROUP již pomáhá – ÚPMD Podolí pořídí důležité přístrojové vybavení

Výtěžek z charitativního galavečera CENTRAL GROUP, který se konal 13.2.2014 bude použit pro pacienty Ústavu pro péči o matku a dítě. Umožní ústavu pořízení 3 velmi důležitých přístrojů pro další zkvalitňování péče na porodnickém a novorozeneckém oddělení. Více »

O centru fetální medicíny v ÚPMD Podolí - rozhovor na Radiožurnálu

Rozhovor s vedoucím lékařem Centra fetální medicíny ÚPMD Podolí doc. MUDr. Ladislavem Kroftou, CSc. o operacích ještě nenarozených dětí, emočním tlaku na lékaře, ale také o problémech nastávajících maminek. Moderovala Lucie Výborná Rozhovor si můžete poslechnout zde: http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3088425 Více »

Výměna oken v ÚPMD

V zájmu zajištění budoucího zvýšeného komfortu našich pacientů a snížení tepelné náročnosti dojde letos v ÚPMD Podolí k výměně oken. Tato výměna bude probíhat postupně. Organizace akce a její harmonogram byly pečlivě připraveny tak, aby nedocházelo k nepříznivým dopadům na zdravotnický provoz a pohodlí pacientů, resp. aby tyto dopady byly minimalizovány. Významná většina pacientů tedy […] Více »

XXX. Neonatologické dny

Česká neonatologická společnost, Ústav pro péči o matku a dítě a 3. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Vás zvou na výroční (s mezinárodní účastí), které se poprvé v historii české neonatologie uskuteční v Praze v termínu 8. – 10. 10. 2014. Více v pozvánce (pdf, 900 kB). Více »

Starší příspěvky »