O nás

Ústav pro péči o matku a dítě získal statut kvalitní a bezpečné nemocnice

Certifikát_akreditace ÚPMD_5.11.2014Ústav pro péči o matku a dítě úspěšně prošel náročným akreditačním auditem. Po necelém roce intenzivní přípravy dne 5. 11. 2014 získal dle České společnosti pro akreditaci ve zdravotnictví, s.r.o. Certifikát kvality a bezpečí. Tento certifikát je platný na období 3 let. ÚPMD během návštěvy akreditační komise dokázal, že má nastavené procesy standardizace řízení kvality […] Více »

Nadace Zdeňka Milera slavnostně předala výtěžek benefičního galavečera

TIL_9072Za přítomnosti prezidentky Nadace Zdeňka Milera paní Karolíny Milerové a Elmara Greifa, generálního ředitele hotelu The Augustine, se dne 30. 10. 2014 uskutečnilo v ÚPMD předání výtěžku benefičního galavečera. Peněžní obnos ve výši 242.564,– Kč slavnostně převzal doc. MUDr. Ladislav Krofta, CSc. Charitativní galavečer pod patronací Nadace Zdeňka Milera, legendárního výtvarníka a tvůrce Krtečka se […] Více »

Volby do Zastupitelstva městské části Praha 4 a Zastupitelstva hl. m. Prahy

Informace (pdf) Volební místnosti (pdf) Více »

Slavnostní zasazení lípy na zahradě ÚPMD

OLYMPUS DIGITAL CAMERASlavnostní zasazení lípy – potomka vzácného stromu z Kamenice nad Lipou, se konalo symbolicky v den svátku Sv. Ludmily dne 16. září 2014 za přítomnosti pana kardinála Dominika Duky, v areálu Ústavu pro péči o matku a dítě. Rozhodnutí o umístění stromu do naší zahrady vzešlo ze spolupráce ÚPMD Podolí, Jedličkova ústavu a škol, Národní […] Více »

Výměna oken v ÚPMD

Upozorňujeme pacientky ÚPMD, že v současné době probíhá v celém areálu porodnice plánovaná výměna oken. Chod ústavu není stavebními pracemi nijak omezen, přesto si však dovolujeme upozornit na některé skutečnosti, které mohou v souvislosti se stavebními pracemi nastat. Jde zejména o dočasný přesun oddělení šestinedělí do jiných prostor ústavu, částečné omezení využití nadstandardních pokojů, výjimečně […] Více »

Oslavy 100letého výročí založení léčebného ústavu v Podolí vyvrcholily v květnu 2014

100let000714. květen 2014 byl dnem, kdy vyvrcholily oslavy 100. výročí založení léčebného ústavu v Praze – Podolí. Oslavy probíhaly celý den - začaly tiskovou konferencí, pokračovaly odbornou částí a byly zakončeny společenským večerem. Více »

Starší příspěvky »