Společnost CENTRAL GROUP pořádá jednu z nejvýznamnějších společenských událostí roku – Charitativní ples v Obecním domě. Letošní ročník bude unikátním spojením toho nejlepšího z hudby a tance. Stejně jako v minulých letech, také letos akce podpoří Nadační fond pro zdraví dětí zřízený ve prospěch Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze 4 – Podolí.

Unikátní charitativní večer se uskuteční v úterý 16. února 2016 od 19:30 v Obecním domě v Praze. Během večera vystoupí houslový virtuos Jaroslav Svěcený a operní pěvkyně Andrea Kalivodová. Ples zahájí předtančení mistrů ČR a světa, k tanci a poslechu bude hrát Dvořák Symphony Orchestra. Po celý večer bude k dispozici gurmánský raut a ochutnávka vín z celého světa. Hosty celou akcí provede herec a moderátor Marek Vašut.

V letošním roce slaví CENTRAL GROUP již 22 let na českém trhu a pořádáním charitativníchprojektů se plně hlásí ke své společenské odpovědnosti. „Nadační fond pro zdraví dětí, který naše společnost před devíti lety založila a kterému za tu dobu přispěla mnohamilionovými částkami, podpořil již téměř stovku konkrétních výzkumných a vzdělávacích projektů. Prestižní společenské akce, jakou je právě tento ples, jsou pro charitu a související fundraising velkým přínosem a Central Group chce jejich prostřednictvím pomáhat i v budoucnu,“ říká Dušan Kunovský, předseda představenstva společnosti.

Vstupenky na charitativní ples již v prodeji!

Zájemci si mohou vybrat ze dvou kategorií vstupenek: s garancí místa k sezení ve Smetanově síni (cena vstupného je 3 800 Kč) nebo vstupenky bez garance místa k sezení (za cenu 2 300 Kč). Lze zakoupit i balíčky po 3, 4 nebo 10 místech k sezení. Z každé vstupenky jde 100 % z ceny ve prospěch Nadačního fondu pro zdraví dětí.

Vstupenky je možné objednávat již nyní na central-group.cz/ples

Společnost CENTRAL GROUP garantuje, že veškeré vstupné jde na účet Nadačního fondu pro zdraví dětí.

fb-ples-640x334