Vážený pane řediteli,
již dlouho chodím na preventivní kontroly do ÚPMD na oddělení gynekologie. S péči na tomto oddělení jsem velice spokojená, vždy milý přístup sestřiček a jmenovitě pana doktora Vorlíčka. Když mi oznámil, že jsem těhotná, byla jsem v sedmém nebi a pan doktor mi připadal jako kouzelný dědeček.
Termín porodu stanovil na den mých narozenin-no není opravdu kouzelný? 🙂
Celé těhotenství díky vašemu ústavu bylo krásné, péče v prenatálních ambulancích a i později na rizikovém oddělení pro těhotné, oddělení šestinedělí P 1 profesionální.
Opravdu jsem syna Tobiáše porodila v den svých narozenin, tj. 12. března 2016 díky velké profesionálce PA Tereze Lisíkové-té patří největší dík, porod se díky ní stal procházkou růžovou zahradou, která trvala pouhou půl hodinku. Po porodu jsem odcházela z porodního boxu bez jakékoli komplikace a s pocitem, že se vůbec nic nestalo-vlastně stalo, byla jsem a jsem stále tou nejšťastnější maminkou na světe.
Včera tomu bylo čtvrt roku a já mám neustále krásné vzpomínky. A dovolím si říci, že se již těším na další 🙂
Tímto bych chtěla pane řediteli vyjádřit úctu ke všem zaměstnancům, jmenovitě Mudr. Vorlíček a PA Tereza Lisíková. Velice si jich vážím a těším se popřípadě na další spolupráci.

Velice děkuji a budu se těšit na další příjemné chvíle v ÚPMD.

S pozdravem Mgr. Tereza Jedličková