Vážený pane doktore Tiso,

ráda bych Vám touto cestou poděkovala za úžasnou péči a úroveň, které se mi dostalo při porodu a při následné poporodní hospitalizaci v ÚPMD.

První dceru jsem u vás přivedla po 19 hodinách na svět v dubnu 2012. V případě druhého těhotenství jsem byla pevně rozhodnuta, že se k vám vrátím a opět jsem udělala dobře. Mohu říci, že od prvního porodu se mnohé změnilo, a to k lepšímu. Především musím vyzdvihnout možnost elektronické registrace, úroveň komunikace obecně a přístup k rodičkám je také více lidský.

Svou druhorozenou dceru Stellu jsem si nadělila jako dárek k svátku 17. 8. 2016.
Ráda bych poděkovala porodní asistentce paní Ivaně Šťastné, která se mnou konzultovala každý krok a možnosti týkající se mého přání co nejvíce přirozeného porodu. Musím upozornit, že po celou dobu jsem měla příšerné křížové bolesti, kvůli kterým jsem skoro necítila kontrakce. Radila alternativní možnosti a byla opravdu velmi milá. Dokonce se nebála zapojit mého manžela. Díky jejímu přístupu vše proběhlo opravdu hladce, bez nástřihu, a nečekaně rychle. Je vidět, že je opravdový profesionál a práce je pro ni posláním.

Také bych chtěla poděkovat MUDr. Janákovi za pečlivou poporodní péči na sále.

Tímto zdravím ženské i dětské sestry na P1. Více takových trpělivých a usměvavých dam.

Já jsem svou povinnost vůči státu splnila 🙂 a ÚPMD doporučuji a budu doporučovat jako ideální místo pro ten nejemotivnější zážitek ženy – a tím je přivést na svět nový život.

Petra, Ondřej, Nelinka a Stellinka Kazdovi