Ráda bych poděkovala za skvělou péči, které se mi v porodnici dostalo.

Nejdříve nás Jasmínka znérvózněla ještě v bříšku, když se jedno ráno odmítala pohnout. Strávili jsme celý den sledováním a pohyby se pak už jevily v pořádku. Doktorky ale byly velice opatrné a v nemocnici si mě pár dní nechaly a pak jsem chodila často na monitor.

Na prenatálních vyšetřeních byli také velice ohleduplní a neustále se mě ptali na mé pocity a naprosto respektovali, že chci rodit přirozeně, i když první dítě muselo jít císařem.

První dítě jsem rodila u Apolináře, takže jsem měla možnost srovnávat a srovnávat se téměř nedalo. Zásadní bylo, že v Podolí se rodí v soukromí pokoje, kam za námi chodily velice milé porodní asistentky a doktorky. To soukromí a především přístup zdravotnického personálu je obrovské plus.

Nicméně jako největší plus hodnotím naprosto úžasné sestřičky na poporodním, kde jsme s Jasmínkou strávily pár dní.
Především HANIČKU SCHILLEROVOU a MARTINU POKORNOU. Vytvořily pro nás a tím myslím celý pokoj, domácí přátelské prostředí, absolutně no stress, dávaly nám dobré rady a byly ochotné jakkoli pomoci. Člověk absolutně neměl pocit, že někoho otravuje nebo že je na dětském táboře, kde mu říkají, co a jak má dělat. Takovou zkušenost jsem bohužel měla u Apolináře, což bylo po porodu dost nepříjemné. V Podolí byl tento čas naopak příjemný relax s dobrou kuchyní.

Takže díky všem v Podolí a kdybych měla třetího caparta, tak jedině u vás! 🙂

Srdečně zdraví Jana a Jasmínka