Dobrý den,

dovolte mi upřímně poděkovat za skvělou péči, kterou se mi v Ústavu pro péči o matku a dítě dostalo.

Vaše zařízení jsem si vybrala pro svůj porod ještě v době, kdy jsem nebyla těhotná. Maximálně jsem věřila, že Vaše zařízení splní mé očekávání. A stalo se tak. Děkuji všem na oddělení rizikového oddělení, kde jsem trávila dobu na začátku porodu dne 9.8. 2017. Dále děkuji všem, kteří se o mě následující den 10.8.2017 od půlnoci do rána starali na porodním sále, především skvělé porodní asistentce paní J. Škardové, která porod krásně vedla, byla velmi vlídná a klidná po celou dobu porodu. Díky také MUDr. Breiové za hladký průběh druhé a třetí doby porodní. Velmi hezké vzpomínky mám i na oddělení šestinedělí P4. Všichni na mě byli moc milí a věnovali mi více času nad rámec svých povinností. Z jednolůžkového pokojíčku vedle sesterny jsem měla skvělý pocit, dostalo se mi soukromí a klidu.

Vaše zařízení ve všech směrech splnilo nejen mé, ale i partnerovo očekávání. Vše bylo přesně tak, jak jsem si představovali. Narození našeho syna Matyáše pro nás zůstane celoživotní krásnou vzpomínkou, za což Vám opravdu moc děkujeme. Děkujeme, že jsme zde mohli být. Jste skvělí. Rádi k Vám čas od času zavítáme podívat se zpět.

Vyřiďte prosím srdečné pozdravy porodní asistentce pí J. Škardové. Přeji všem mít při tak důležitém okamžiku nablízku osobu, jako je ona.

S přáním hezkých dní,

Bc. Martina Fenclová