Radostí a štěstím se rozzářila zahrada porodnice Podolí při setkání dětí s našimi lékaři z Centra fetální medicíny, kteří je operovali v době, kdy byly ještě u maminky v bříšku. Na oslavu, která se konala ve čtvrtek 30.5.2019 již druhým rokem, přijeli rodiče s dětmi z celé republiky a někteří vážili cestu dokonce i ze zahraničí. Celý den nám přálo počasí, a tak si všichni mohli užívat zábavu, kterou jsme pro ně rádi připravili.

Mezi návštěvníky 2. ročníku Dětského dne Centra fetální medicíny jsme viděli i několik známých tváří a velmi nás potěšila přítomnost primátora Prahy, MUDr. Zdeňka Hřiba.

Mnohokrát děkujeme za přízeň a podporu tohoto krásného projektu všem sponzorům – ALZA, CENTRAL GROUP, FEEDO.cz, Hamánek, HIPP, mediální skupina MAFRA, MOTHERBOX, Nestlé, PhilipsAvent, Pixito, PrimaZmrzlina, Mrož, Sunárek, FaceBag, Waterdrop, ZmrzlinaZOpočna, Bohemilk – mlékárna Opočno, Nutricia, Těhule, KidPro, Maminka, Čtyřlístek, řeznictví uzenářství U Dolejších s.r.o.

Fotografie si můžete prohlédnout i na našem facebooku https://www.facebook.com/podoli/ a na instagramu IG: ustavpropeciomatkuadite

Více informací se můžete dočíst v tiskové zprávě (PDF).