(PRAHA, 26. 6. 2023) Ústav pro péči o matku a dítě přistupuje od 1. 7. 2023 ke změně registrace těhotných maminek. Připravili jsme jednoduchou a intuitivní online registraci k porodu. Tato jednoduchá online registrace tak přispěje k většímu komfortu a pohodě rodiček, které i díky tomuto kroku získají garanci porodu v ÚPMD.

Nastávající maminky tak nemusí osobně navštívit naše zdravotnické zařízení. Online registrace je pro ÚPMD důležitá z důvodu zajištění kvalitní péče o naše pacientky a pomůže nám také získat důležité informace o přáních rodiček, které se rozhodly porodit v našem ústavu.

Celý proces je připraven tak, aby byl pro nastávající maminku co nejjednodušší, rychlý a mohla jej provést kdykoliv a kdekoliv.

Registraci nastávající maminky provedou elektronicky na jakémkoliv zařízení,  ideálně v termínu mezi 14. – 24. týdnem těhotenství (14+0 až 24+0).  V případě vážných důvodů se lze registrovat i v pozdějším období. Po vyplnění registračního formuláře na webu ÚPMD maminky obdrží potvrzení své registrace. 

 Následně se na maminky  těšíme v prenatální poradně před porodem, ideálně v termínu mezi 36. – 37. týdnem těhotenství na sepsání zdravotnické dokumentace a vstupní vyšetření (Check in). 

 

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Kontakt pro média:
Gabriela Hošková, tisková mluvčí
mobil:+ 420 778 448 033, email: gabriela.hoskova@upmd.eu