Dozvěděli jste se, že čekáte miminko? Přemýšlíte, kde přivedete na svět Vaše děťátko? Nevíte, kterou porodnici si vybrat?

Pomůžeme a usnadníme Vám Vaše rozhodnutí.

Připravili jsme pro všechny budoucí rodiče den otevřených dveří v Ústavu pro péči o matku a dítě, který se uskuteční v úterý 21. května 2024 od 14.00 hodin. Sejdeme se ve vstupní hale Ústavu pro péči o matku a dítě “ u rybiček”. Třetí květnové úterní odpoledne Vám bude k dispozici podolský tým, který Vám sdělí všechny důležité informace. Formou komentovaných prohlídek si budete moci prohlédnout např. porodní sály, oddělení šestinedělí, nadstandardní pokoje, bondovací místnosti pro tatínky, prenatální ambulanci, oddělení ultrazvukové diagnostiky, ale i Podolské bistro, kde si pochutnáte na malém pohoštění. Na jednotlivých pracovištích Vám bude k dispozici zdravotnický personál připravený zodpovědět Vaše dotazy a poskytne bližší informace o chodu daného oddělení.

Přihlaste se přes registrační formulář, kapacita je omezená. V případě, že se k nám v tomto termínu nedostanete, nebuďte smutní, připravujeme další termín dne otevřených dveří u nás v Podolí, o kterém Vás budeme brzy informovat.

Přijďte se k nám podívat. Těšíme se na Vás.